כנס משקיעי הפינטק וה- Insurtech במתחם SOSA בתל אביב

ב- 31 לינואר יתקיים כנס משקיעים בהשתתפות נציגים בכירים מתעשיות הפינטק וה- Insurtech בישראל. הכנס ייערך במתחם חללי העבודה של חברת SOSA בדרום תל אביב ויעסוק בהצגת מגמות וסקירות של התעשייה בארץ.

מתחם SOSA בתל אביב

מתחם חללי העבודה SOSA (South of Salame) שבדרום תל אביב נפרש על פני אלף ומאתיים מטרים רבועים, ומטרתו לחשוף את עשרות חברות הסטרטאפ השוכנות בו לחברות בינלאומית, משקיעים פרטיים, נותני שירותים, קרנות הון סיכון וגורמים נוספים בסביבת ההיי-טק. מדובר בחברות הפועלות במגוון רחב של תחומים, החל מפלטפורמת ביטקוין, דרך פלטפורמת פרסום לשימוש עצמי, ועד לרשת חברתית המתמקדת בבעלי מקצוע והמלצות עליהם. חללי העבודה השכנים נועדו לאפשר מפגשים בין אנשים וגורמים שונים בתעשייה, בליווי שותפים אסטרטגיים של המיזם המעניקים גם ייעוץ ליזמים, ביניהם גופי השקעה מובילים, יגאל ארנון, אנרנסט אנד יאנג, ועוד. גם אסטרטגיית ההשקעה החדשה לאומי טק נותנת תמיכה למיזם, ובאמצעותו היא פונה אל קרנות הון סיכון, חברות הייטק וסטרטאפים.

חברת SOSA ו- FinTLV

ראוי לציין כי SOSA שותפה גם לתוכנית חדשנות ייחודית, שאותה פיתחה ביחד עם FinTLV. התוכנית נועדה לחבר בין ארגונים גלובאליים מהעולם הפיננסי לבין תעשיית הפינטק וה- Insurtech בארץ, כדי להתאים פתרונות טכנולוגיים חדשניים לדרישות ספציפיות של חברות באופן חלק, אפקטיבי ויעיל.  FinTL

צילום של לו"ז הכנס

V היא קרן הון סיכון המובילה את עיצוב העתיד בתחומי טכנולוגיית הביטוח וטכנולוגיית הפיננסים, ונחשבת לגורם מרכזי בתעשיות אלו עם השקעה בסטרטאפים מובילים לאחר יצירת פיילוטים מצליחים עם גורמים מחו"ל. מייסדי קרן הון הסיכון, ז'ילבר אוחנה וגיל ארזי, ידונו בכנס שנקרא "בחדר המנועים של אומת הסטארט-אפ" במאפייני השקעות הון סיכון בתעשייה.

לצידם משתתפים עוד גורמים בכירים בתעשייה, ביניהם פרופסור יוג'ין קנדל שנאומו יפתח את הכנס במתחם של SOSA. כמו כן, תשתתף גב' ענת לוין המשמשת בתור משנה למנכ"ל כלל ביטוח, וכמנהלת של חטיבת ההשקעות, המימון והפיננסים בחברה. בנוסף, במסגרת הכנס יתקיימו הרצאות מטעם חברת אבטחת הסייבר Surnace.io ומטעם חברת הביג דאטה BlackSwan Technologies.

נותני החסות לכנס

כאמור, בין נותנות החסות לכנס נמצאת קבוצת Integrated Asset Management Plc שכבר יותר מ- 20 שנה מעניקה שירותי השקעות 

 

אלטרנטיביות. מנכ"ל החברה, מר עמנואל ארביב, הוא גם יושב הראש הביצועי של שתי חברות הבת של הקבוצה, המחזיקה בניסיון משמעותית בניהול קרנות של קרנות גידור, ושל מוצרים מותאמי דרישה ללקוחות פרטיים, מוסדיים ובנקאיים בינלאומיים.

 

 

השאר תגובה